medasept.ua@gmail.com +38 096 810 26 93 +38 073 810 26 93

Технологія AMS

                                                                                              

Новітня технологія (Anti - Microbial Solutions) вражає мікроорганізми. Зупиняє їх розвиток шляхами електрохімічної та фізичної дій , що веде, до проникнення і розриву клітинної стінки. В процесі розриву клітинної стінки мікроорганізму, відбувається уповільнення обміну речовин і пошкодження функцій розвитку клітини, завдяки чому запобігається розмноження. У таких умовах активний засіб деполяризує електричний потенціал клітинної оболонки і припиняє ділення клітини. Сучасна, активна технологія зупиняє формування колоній бактерій (CFU). Більш того, вона не є канцерогенною і алергенною. Вона надзвичайно ефективна.

Технологія АМС (AMS) знайшла застосування для гібридних рукавичок medaSept antibacterial PF, завдяки чому протягом усього часу використання, рукавички зберігають характер бар'єру розвитку мікроорганізмів.

Випробування підтверджують ефективність технології АМС (AMS). В результаті проведених порівняльних випробувань було виявлено, що на поверхні рукавичок, виготовлених з однакової сировини без застосування технології АМС (AMS), колонії E. Coli збільшились в 24 рази за 24 години. На антибактеріальних гібридних рукавичках з технологією АМС (AMS) - medasept antibacterial PF, вони були знищені і їх розвиток не відбувався протягом терміну проведення випробування. Окрім цього випробування показали, що після нанесення на рукавички грампозитивних і грамнегативних бактерій, як наприклад Staphylococcusaureus, E. Coli протягом 24 годин 99% бактерій було знищено і не утворилися інші колонії бактерій.

Завдяки застосованій технології АМС (AMS) неприпудренні гібридні рукавички з синтетичних полімерів знаходять застосування в охороні здоров'я, ветеринарії, в харчовій і сільськогосподарській галузях промисловості, наприклад при доїнні, завдяки чому мінімізується ризик заражень і зростання бактерій.

MedaSEPT ☑Одноразовые медицинские перчатки ♥Низкая цена!