medasept.ua@gmail.com +38 096 810 26 93 +38 073 810 26 93
Які господарські рукавички вибрати?

 

Види господарських рукавичок, які краще вибратиЯкі господарські рукавички вибрати?

Піклуватися про руках і берегти їх потрібно регулярно. При виконанні домашньої роботи - миття, прибирання, прання найуразливішими виявляються ніжні руки. Щоб їх захистити, важливо своєчасно використовувати рукавички господарські. На що слід звертати увагу, підбираючи настільки суттєвий елемент, який завжди знадобиться при пересадці квітів, праці на городі, приготуванні їжі?

Як вибрати господарські рукавички в Києві

Особливості вибору гумових господарських рукавичок для прибирання

Гумові господарські рукавички призначені для повного захисту шкіри. Вони попереджають будь-які забруднення і несприятливі ефекти:

 • механічні;
 • інфекційні;
 • хімічні;
 • температурні.

Асортимент цих аксесуарів великий і різноманітний. Вибір залежить багато в чому від виду робіт, а також функціонального навантаження на виріб.

Для різних видів діяльності експерти рекомендують купити господарські рукавички кількох кольорів. Це допоможе завжди чітко пам'ятати, що використовувати для роботи на кухні, а в чому прибирати санвузол. Для контакту з агресивними побутовими хімікатами знадобляться довгі і щільні рукавички господарські сині.

Готувати їжу, чистити і мити овочі краще в укорочених і менш щільних варіаціях, які не стримують рухів і дуже зручні. При поводженні з хімікатами, абразивними миючими препаратами досвідчені господині надягають рукавички господарські gloves. Для них характерні міцність і еластичність, вони також захищають від мозолів і подряпин.

Рукавички господарські нітрилові відрізняються гарною стійкістю до кислот і не викликають подразнень на шкірі.

Де купити господарські рукавички оптом латексні або нітрилові?

Міцні гумові господарські рукавички виробляют з синтетичних полімерів - ПВХ, нітрил, неопрен. Вони мають безліч незаперечних переваг:

 • захищають від пошкоджень епідермісу - порізів, проколів;
 • запобігають дії хім. агресорів;
 • попереджають від попадання грибків і бактерій.

В рукавичках гумових довгих не страшні будь-які дії. Манжета закриває передпліччя, що запобігає затікання рідини і забруднення.

Розміри господарських рукавичок варіюють від маленьких - з обхватом зап'ястя 16 см, до найбільших 27 см по колу.

Для захисту від побутової хімії і води використовують рукавички господарські латексні. Вони володіють чудовою еластичністю, відмінно тягнуться. При навантаженнях не розповзаються і не рвуться. До мінусів відноситься надмірна тонкість, можливість проколів, слабка стійкість до агресивної хімії. При чутливій шкірі можуть викликати почервоніння і висипання алергічного характеру.

Рукавички з нітрилу високо еластичні і стійкі до пошкоджень. Рука в них практично не пріє і відчуває себе зручно. На сайті ви можете придбати господарські рукавички оптом великими або дрібними партіями, на вигідних умовах.

Nitrile Orange і Nitrile Cytomax: переваги надміцних рукавичок з нітрилу

 Вибираємо господарські рукавички нітрилові помаранчеві

МedaSEPT nitrile Orange PF - помаранчеві рукавички, в 2 рази щільніше, ніж стандартні вироби. Є аналогами господарським рукавичок, але міцніше і служать довше.

Рукавички medaSEPT Nitrile Cytomax PF мають ряд переваг:

 • оснащені довгими манжетами, добре зберігають розмір і форму;
 • щільно прилягають до рук;
 • забезпечують максимальний захист шкірних покривів;
 • стійкі до барвників і розчинників, зносостійкі;
 • ціна пари дешевше, ніж в супермаркеті на господарські варіанти виробів.

Рукавички для прибирання повністю захищають від попадання бруду і пилу. Забезпечують повну зручність рукам, предмети відмінно відчуваються.

Замовляйте в каталозі рукавички господарські з цінами найбільш оптимальним на ринку. Забезпечте абсолютне здоров'я і чистоту рук.

MedaSEPT ☑Одноразовые медицинские перчатки ♥Низкая цена!