medasept.ua@gmail.com +38 096 810 26 93 +38 073 810 26 93
Медичні рукавички: діагностичні та захисні

Призначені для діагностичних досліджень ,
робіт з септичним матеріалом ,
а також для амбулаторних оглядів.

Основні властивості :

  • універсальна форма
  • AQL ≤ 1,5
  • з валиком
  • розміри: XS (5-6), S (6-7), M (7-8) , L (8-9), XL (9-10)
  • різнорідність сировини використовуваної для виробництва
  • відповідають вимогам Директиви про Медичні вироби 93/42/EEC, а також Директиви 89/686/EEC про Засоби індивідуального захистуМедичні рукавички: діагностичні та захисні

Стерильні хірургічні рукавички, латексні (припудрені та неприпудрені).
Синтетичні рукавички, виготовлені з термопластичних полімерів. Рекомендуються для людей з алергією на латекс, а також для робіт низького ризику інфікування.
Синтетичні рукавички, виготовлені з полівінілхлориду. Рекомендовані людям з алергією на латекс і для процедур зі зниженим ризиком зараження.
Синтетичні рукавички, неприпудрені, виготовлені з нітрилу.
Рекомендуються людям з алергією на латекс.
М'які, гнучкі, пристосовуються до форми руки .
Характеризуються чіпкістю.
Рукавички виготовлені з натурального каучукового молока. Рекомендуються людям зі схильністю до алергії. Знижений вміст протеїнів.
Синтетичні рукавички, виготовлені з полівінілхлориду. Рекомендуються людям з алергією на латекс і для процедур зі зниженим ризиком зараження.
Рукавички, виготовлені з натурального каучуку. Характеризуються високою міцністю, еластичністю і складають захисний бар'єр для вірусів, грибків і бактерій. Можуть викликати алергію.
Рукавички очищені від пудрячого засобу шляхом застосування шарів полімеру або хлорування в процесі виробництва рукавичок. Рекомендуються людям зі схильністю до алергії.
Рукавички припудренні модифікованим кукурудзяним крохмалем. Пудрячий засіб, також як і шар полімеру для рукавичок, запобігає прилипанню стінок рукавичок одна до одної, завдяки чому, надягання рукавичок стає набагато легшим. Також воно є поглиначем поту.

Показано 1 - 9 из 9

< назад 1 далее >