medasept.ua@gmail.com +38 096 810 26 93 +38 073 810 26 93

Ціль та бачення

medaSEPT - це колектив досвідчених фахівців , професійна мета яких мінімізувати ризик заражень . Спеціалізуючись у галузі медичних та захисних рукавичок , наші працівники мають багаторічний досвід у цій області і постійно стежать за розвитком технологій і успішно просувають світові тенденції на вітчизняному ринку. Висока компетентність співробітників забезпечує професійне обслуговування і гарантує , що жодне питання не залишиться без відповіді . Саме завдяки своєму колективу medaSEPT по праву вважається сучасною компанією. Ми робимо ставку на персонал і високу якість продукції та обслуговування . Ми пунктуальні, відповідальні і захоплені тим , чим займаємося.

Професіоналізм працівників і керівництва компанії забезпечує можливість з успіхом вести бізнес на найсучаснішому рівні . medaSEPT , зробивши своїм девізом " Quality to Protect " ( " Якість для Захисту " ) , обирає продукцію , керуючись показниками якості.

Якість пропонованої продукції і безпека користувачів це прояв розуміння компанією рівня її відповідальності за клієнтів , пацієнтів , партнерів та навколишнє середовище.

Продукція medaSEPT призначена для медичних установ , зокрема , для лікарень , клінік , поліклінік , амбулаторій , кабінетів лікарів і медсестер , стоматологів , ветеринарів , для діалізних центрів , центрів ендоскопічної хірургії та центральних стерилізаційних відділень. Також наші товари знаходять широке застосування на заводах харчової , хімічної та фармацевтичної промисловості , в домашньому господарстві , в салонах краси і перукарнях , в автосервісах і всюди , де необхідний захист рук .

MedaSEPT ☑Одноразовые медицинские перчатки ♥Низкая цена!