medasept.ua@gmail.com +38 096 810 26 93 +38 073 810 26 93
Які рукавички краще - нітрилові, вінілові або латексні?

 

Дізнайтеся які рукавички краще - нітрилові, вінілові або латексні?Які рукавички краще - нітрилові, вінілові або латексні?

Що може бути важливіше, ніж бездоганний захист рук під час роботи? Медична діагностика або салон краси? Хірургія, стоматологія, гінекологія, фармація? А може клінінгова діяльність або побутове застосування? Для кожної з цих сфер, а також для багатьох інших знадобляться рукавички. І важливо зробити правильний вибір. Адже від цього залежить не тільки безпека, але і комфорт, і можливість на 100% виконати будь-яку процедуру якісно.

Як вибрати нітрилові рукавички

Чому віддати перевагу - вінілу, нітрилу, латексу?

Засоби індивідуального захисту для рук випускают з різних матеріалів. Від цього залежать їх характеристики і призначення.

Найбільш відомі і затребувані лінійки:

  • Рукавички вінілові непудровані і з пудрою. Відрізняються гіпоалергенність. Важливий плюс - стійкість до спирту, розчинників, лугів. Широко використовуються в харчовій, хімічній, медичній індустрії.
  • Рукавички з латексу. Забезпечують ідеальний захист від патогенних факторів - грибків, бактерій, вірусів. Мають чудові тактильні якості. Але є у них і мінус - можуть провокувати алергію у співробітників і пацієнтів.
  • Рукавички нітрилові непудровані і з пудрою. Гарантують високий ступінь захисту до механічних пошкоджень. Тому знаходять широке застосування у ветеринарній, хірургічній, косметологічній сфері. Є універсальним варіантом.

На сайті Ви можете вибрати і замовити будь-які партії рукавичок від перевірених виробників.

Які відмінності: рукавички вінілові і нітрилові?

Купити вінілові рукавички

Вироби з вінілу і нітрилу виготовлені за інноваційними технологіями, мають цілу низку незаперечних переваг. І ті, і інші випускають пудровані і без пудри. Але між ними є певні відмінності, які слід знати при виборі.

Рукавички вінілові пудровані відрізняються такими особливостями:

  • підвищена еластичність;
  • стійкість до хімічних триггерів;
  • нерозчинність в спиртових, кислотних і лужних складах.

На них не буває алергічних реакцій. Тальк, яким пудрують внутрішню поверхню, абсолютно нешкідливий і безпечний.

Але по міцності рукавички нітрилові пудровані, перевершують ПВХ вироби. Їм не страшні гострі і колючі інструменти, вони чудово захищають руки хірургів, косметологів, майстрів манікюру від порізів і подряпин.

Крім високої механічної стійкості, ПВХ рукавичкам притиманна текстурована поверхня, що забезпечує комфорт при триманні інструментів, а також виконання технологічно складних маніпуляцій.

Серед кольорового ассортименту рукавички нітрилові чорні користуються найбільшим попитом, так як відрізняються підвищеною щільністю. А також можуть використовуватися багаторазово.

Рукавички латексні непудровані і з пудрою: коли вибирають

Їх виготовляють в декількох варіаціях - стерильні і нестерильні. Для операцій моделі оснащені високими манжетами, вони мають шорстке вистилання поверхні. Рукавички латексні непудровані призначені для медичного використання в лабораторіях, діагностичних центрах, а також при роботі з біоматеріалами, в хірургічній і стоматологічній практиці.

У плані економічності, а також співвідношення якості - вартості, лінійка з латексу є ідеальним вибором.

Серед безперечних переваг:

  • максимальний захист рук від будь-яких заражень;
  • ергономічність і довговічність;
  • комфортне і щільне облягання руки.

В інтернет-магазині Ви знайдете повний асортимент виробів, які відповідають світовим стандартам якості. Для їх виробництва використана найкраща сировина. Ви зможете вибрати і замовити потрібні рукавички в будь-яких обсягах - від великих до дрібних партій.

Читайте також статтю як вибрати одноразові рукавички.

MedaSEPT ☑Одноразовые медицинские перчатки ♥Низкая цена!