medasept.ua@gmail.com +38 096 810 26 93 +38 073 810 26 93
Які захисні рукавички вибрати?

 

Види захисних рукавичок, які краще вибрати для рук і роботиЯкі захисні рукавички вибрати?

Захистити руки - важливе завдання, особливо там, де активно використовуються пальці і кисті. При роботі руки слід берегти від опіків, порізів, мозолів, впливу хімічних сполук, інфекційних факторів. Захисні рукавички - невід'ємний атрибут медпрацівників, працівників харчової промисловості та виробництв.

 Вибираємо захисні нітрилові рукавички для рук

Вибираємо рукавички правильно: що важливо знати про ГОСТ?

У будь-якій справі є свої зони ризику. Дії з хім. засобами, механічні маніпуляції проводять вручну. Щоб звести загрози до мінімуму слід купити захисні рукавички.

Різні види виробів допомагають запобігти різним наслідкам:

  • Рукавички захисні від порізів - обов'язкові для професій, де є загрози проколів, розрізів, гострих механічних впливів. Це будівельні спеціальності - теслі, монтажники, вантажники.
  • Захисні рукавички для роботи з хімічними засобами попереджають вплив кислотних і лужних розчинів, потрібні у виробництві, клінінг, на автомийках.
  • Рукавички медичні діагностичні одноразові використовуються працівниками лікарень, пологових будинків, косметологічних клінік і центрів краси. Вони захищають співробітників і пацієнтів від переносу патогенів, значно знижуючи ризик зараження.
  • Нітрилові захисні рукавички для рук від низьких і високих температур потрібні людям працюючим взимку і влітку на вулиці - будівельникам, вантажникам. При контакті з струмом і роботі поблизу с проводкою підбирають вироби, що захищають від ураження.

Розмір захисних рукавичок маркується цифрами та літерами. Щоб його дізнатися міряють обхват зап'ястя. Діапазон варіює від 16 см для самих маленьких варіантів, до 26 см для великих розмірів.

Порівняння нітрилу і латексу: особливості захисних рукавичок

Рукавички захисні з нітрилові покриттям випускаються зі штучного каучуку здатного витримувати перепади температур в діапазоні від -40 до 100 градусів. Матеріал високо цінується за гіпоалергенні властивості і високу міцність. Такі вироби не мають внутрішнього напилення і не пересушують шкіру.

Рукавички з захисним покриттям з нітрилу рекомендуються, як більш міцні до механічних пошкоджень, ніж латексні. У 3 рази надійніше уберігають руки від порізів. бувають:

  • з манжетами і без.
  • по довжині є варіанти до зап'ястя і довше;
  • різної товщини.

Рукавички захисні латексні чудово прилягають до шкіри, краще нітрилу. У зв'язку з цим їх затребуваність в медичній сфері не падає. Ними користуються працівники хірургії, швидкої допомоги, діагностичних відділень.

Коли потрібні рукавички гумові захисні?

Купити латексні і гумові рукавички

Гумові вироби мають поліпшені властивості і підвищену міцність, що дає можливість широко застосовувати їх в промисловості і для господарських робіт. Вищий сорт виробляють з 100% латексу. Вони високостійкі:

  • до кислот;
  • бруду;
  • побутових хімічних рідин;

Мають чудову гнучкість і стійкість до порізів і розривів. Захисні рукавички для дітей зберігають ніжну шкіру на лодонях, ефективно захищають від пошкоджень.

Для робіт в сільському господарстві, автосервісі знадобляться рукавички захисні з полімерним покриттям. Вироби не пропускають воду, стійкі до розривів і пранню. Є кращим вибором для тяжких і небезпечних робіт на вулиці в зимовий період. Замовляйте на сайті довговічні і надійні захисні рукавички ціна яких нижча, ніж в інших магазинах - на 5-10%. З їх допомогою ви зможете забезпечити працівникам комфорт протягом всієї зміни, підтримуючи високу працездатність. Високоякісні рукавички захисні відповідають ГОСТ.

MedaSEPT ☑Одноразовые медицинские перчатки ♥Низкая цена!