medasept.ua@gmail.com +38 096 810 26 93 +38 073 810 26 93

Якість для захисту

medaSEPT - це колектив досвідчених фахівців, професійна мета яких мінімізувати ризик заражень. Спеціалізуючись у галузі медичних та захисних рукавичок, наші працівники мають багаторічний досвід в цій області і постійно стежать за розвитком технологій і успішно просувають світові тенденції на вітчизняному ринку. Висока компетентність співробітників забезпечує професійне обслуговування і гарантує, що жодне питання не залишиться без відповіді. Саме завдяки своєму колективу medaSEPT по праву вважається сучасною компанією. Ми робимо ставку на персонал, високу якість продукції та обслуговування. Ми пунктуальні, відповідальні і захоплені тим, чим займаємося.

Професіоналізм працівників і керівництва компанії забезпечує можливість з успіхом вести бізнес на найсучаснішому рівні. medaSEPT, зробивши своїм гаслом "Quality to Protect" ("Якість для Захисту"), обирає продукцію, керуючись показниками якості.

Якість пропонованої продукції і безпека користувачів - це прояв розуміння компанією рівня її відповідальності за клієнтів, пацієнтів, партнерів та навколишнє середовище.

Продукція medaSEPT призначена для медичних установ, зокрема, для лікарень, клінік, поліклінік, амбулаторій, кабінетів лікарів і медсестер, стоматологів, ветеринарів, для діалізних центрів, центрів ендоскопічної хірургії та центральних стерилізаційних відділень. Також наші товари знаходять широке застосування на заводах харчової, хімічної та фармацевтичної промисловості, в домашньому господарстві, в салонах краси і перукарнях, в автосервісах і всюди, де необхідний захист рук.

medaSEPT надає великого значення результатам контролю якості протягом повного циклу, починаючи з виробництва, до здійснення поставок нашим клієнтам.

Ми піклуємось про післяпродажний сервіс, звертаючи увагу на всі зауваження клієнтів .

Ми прислухаємося до потреб, побажаннь та ідей клієнтів, щоб виведена нами на ринок продукція, відповідала його поточним вимогам.

Висока компетентність співробітників забезпечує професійне обслуговування і гарантує , що жодне питання не залишиться без відповіді . Саме завдяки своєму колективу medaSEPT по праву вважається сучасною компанією .
MedaSEPT ☑Одноразовые медицинские перчатки ♥Низкая цена!